Maňana Wear - výrobce stylového oblečení pro bike a volný čas

Tip z e-shopu

Filtr

typ:

kategorie:

lokalita

cena v Kč
od do

stáří inzerátu

slovo

reklama

Bazar

Nyní je možno TOPovat inzeráty i ze slovenských telefonních čísel, jak na to?
Zde je návod.

inzerát s obrázkemTOP: Helma 661 vel.L
typ: chci prodat
cena: 500 Kč
lokalita: Jihomoravský kraj (Velká nad Veličkou )
prodám integrálu ježděnou cca rok je trochu odřená ale drži skvěle nikde neni naprasklá ani jsem nic nelepil,kdyby měl někdo zájem tak pište na tel.60... - detail

inzerát s obrázkemHelma Giro XEN
typ: chci prodat
cena: 0 Kč
lokalita: Moravskoslezský kraj (Ka, Ha)
prodám sezónu jetou helmu giro xen. velikost l. ve 100% stavu, včetně dokladu o koupi, ještě rok záruka. cena dohodou - detail

inzerát s obrázkem661 Core Saver
typ: chci prodat
cena: 1000 Kč
lokalita: Zlínský kraj (KM)
prodám skvělou vestu od 661. skvělá pohyblivost. je jetá sezonu a půl, zip bez problémů, nikde roztrhlá ani poškozená. pouze 3 dírky uvnitř na polstro... - detail

inzerát bez fotografiešortky
typ: chci prodat
cena: 0 Kč
lokalita: Praha (CELÁ ČR)
zdar,mam tady jedny bílo černé šortky o velikosti 34.duvod prodeje je že jsou mi velké v pase.zn:manana více info pro zájemce na emailu uppter@seznam.... - detail

inzerát s obrázkemDresy,Kunýř,chrániče loktu
typ: chci prodat
cena: 0 Kč
lokalita: Praha (CELÁ ČR)
zdar,mam tady 3 dresy jeden je od fox 360 dungey rockstar byl pužívanej jednu sezonu níkde není poškozený!je jako nový!pak tady mam jeden shift ten je... - detail

inzerát s obrázkemlakte O´Neal nové
typ: chci prodat
cena: 750 Kč (30 Euro)
lokalita: Zahraničí (Bytča (Slovensko))
predám nové chrániče lakťov o´neal tyrant veľkosť s/m, najvyšší model - detail

inzerát s obrázkemPRILBA FOX RAMPAGE
typ: chci prodat
cena: 1 Kč (1 Euro)
lokalita: Zahraničí (Žilina)
zdravim predam tuto prilbu znacky fox model rampage prilbaje v dobrom stave ziadne praskliny!ani nic podobne... velkost m (57-58cm) vsetky vystielk... - detail

inzerát s obrázkemIntegrálka 661 Bravo Pro
typ: chci prodat
cena: 900 Kč
lokalita: Praha (celá čr)
zdar.. prodám integrálku 661 jetá 1.5 sezóny, pár decentních oděrek jinak jako nová .. nikde žádná prasklinka... dobírkou po celé republice nebo oso... - detail

inzerát s obrázkemNový chránič celého těla
typ: chci prodat
cena: 999 Kč
lokalita: Středočeský kraj (MB)
prodám úplně nový chránič celého těla haven. chránič má odepínatelný páteřák takže lze použít samostatně. nikdy nenošen. - detail

inzerát s obrázkemBrýle DirtyDog
typ: chci prodat
cena: 399 Kč
lokalita: Středočeský kraj (MB)
prodám minimálně používáné brýle dirtydog. brýle mají dvojité skla. uzpůsobené na strhávačky. barva skla je čirá a brýle mají takovou zelenou transpar... - detail

inzerát s obrázkemProdám Shot Anatomic-krunýř, vel. XL
typ: chci prodat
cena: 1250 Kč (50 Euro)
lokalita: Ústecký kraj (Děčín)
prodám shot anatomic - chránič hrudníku - krunýř. velikost "xl". - detail

inzerát s obrázkemkrunýř FOX , nový -
typ: chci prodat
cena: 1250 Kč
lokalita: Zlínský kraj (Bystřice pod Hostýnem)
prodám tento nový(2x použitý) krunýř fox,velikost l. důvod prodeje: špatná velikost. na ceně se můžeme domluvit.tento krunýř se pohybuje okolo 2500 ,- - detail

inzerát s obrázkemchrániče stehen
typ: chci prodat
cena: 800 Kč
lokalita: Středočeský kraj (kra)
nový oblek s chrániči stehen a zadku, velikost l-xl, cena 800kč - detail

inzerát s obrázkemchránič páteře ze sítí UFOplast
typ: chci prodat
cena: 1100 Kč
lokalita: Praha (K\'ra)
nový chránič páteře ze sítí, velikost l-xl, cena 1100kč - detail

inzerát s obrázkempáteřák 661, krunýř 661
typ: chci prodat
cena: 1000 Kč (40 Euro)
lokalita: Středočeský kraj (praha)
páteřák 661, velikost m, délka krunýře 46 cm. cena: 800 ,- s poštovnym, jetý párkrát minulou sezónu, bez oděrek, jako nový. tel 773 206 720 jar... - detail

inzerát s obrázkempřilba urge fullface pro enduro
typ: chci prodat
cena: 3000 Kč (120 Euro)
lokalita: Středočeský kraj (praha)
prodám přilbu urge určenou pro ostřejší enduro, nejetá, velikost l/xl. zúžený náústek umožňuje zcela volné dýchání za maximalizace ochrany. .....pŘil... - detail

inzerát s obrázkemintegrální přilba urge, sjezdová přilba
typ: chci prodat
cena: 2200 Kč (88 Euro)
lokalita: Středočeský kraj (praha)
prodám fullface sjezdovou přilbu urge bike products, velikost s/m, kokoska unisize - bílá s fialovym páskem a samolepkama urge a rock shox/ sram/ avid... - detail

inzerát s obrázkemchranice nohou bluegrass
typ: chci prodat
cena: 1200 Kč
lokalita: Pardubický kraj (vysoke myto + praha)
prodam jednou pouzite chranice kolena + holene zn bluegrass, uchyceni- 3xpasky suchy zip + rozepinaci nohavicka nad kolenem jete pouze jednou, duvod ... - detail

inzerát s obrázkemhelma IXS (L) a chranice haven (L)
typ: chci prodat
cena: 350 Kč
lokalita: Ústecký kraj (cv)
helma velikost l - pár oděrek jinak v dobrém stavu 800,- chrániče velikost l - odřené od pedálů ale někomu určitě postačí 250,- - detail

inzerát s obrázkemProdám helmu Dainese D-Raptor, vel. L
typ: chci prodat
cena: 1250 Kč (50 Euro)
lokalita: Ústecký kraj (Děčín)
prodám helmu "dainese d-raptor". velikost "l" (60cm). velmi málo nošená. extra lehká. - detail

inzerát s obrázkemChrániče holení
typ: chci prodat
cena: 300 Kč
lokalita: Moravskoslezský kraj (Ostrava)
prodám chrániče holení azonic, dost použité, síťovina se lehce pára, ale nemá to vliv na funkčnost...původní cena 1500 kč, teď je nechám za 300 kč - detail

inzerát s obrázkemIntegrála 661
typ: chci prodat
cena: 500 Kč
lokalita: Moravskoslezský kraj (Ostrava)
prodám tuto integrální helmu značky 661, podřená, ale stále ok. velikost 57-58cm, m. nechám ji za 500 kč - detail

inzerát s obrázkemKrunýř ZAMO
typ: chci prodat
cena: 800 Kč
lokalita: Moravskoslezský kraj (Ostrava)
prodám tento krunýř, původní cena 2900 kč, nyní 800 kč, velikost xl, nelze odepnout samostatný páteřák - detail

inzerát s obrázkemSpy Magneto zrcadlové + čiré sklo
typ: chci prodat
cena: 990 Kč
lokalita: Zlínský kraj (...)
prodám brýle spy magneto se zrcadlovýma(nové) a čirýma sklama - detail

inzerát s obrázkemHelma Giro remedy
typ: chci prodat
cena: 600 Kč
lokalita: Plzeňský kraj (Plzeň)
prodám helmu giro remedy. místy poškrabaná. jeden otvor na šroub je v háji, uvolnil se vnitří zavit takže tam nejde zašroubovat šroub. kšilt ale na d... - detail

inzerát s obrázkemVybavení na bojove sporty
typ: chci prodat
cena: 1 Kč
lokalita: Plzeňský kraj (Plzeň)
prodám holení chraniče, suspenzor, rukavice a bandage. holení chraniče a suspík nikdy nenošené. nohy jsou velikosti l pripadným zajemcům je můžu pro... - detail

inzerát s obrázkemHelma Giro cyklo
typ: chci prodat
cena: 300 Kč
lokalita: Plzeňský kraj (Plzen)
prodám cyklo helmu gyro. helma ma drobne oděrky ale jinak je plně funkční. - detail

inzerát s obrázkemChrániče nohou IXS Assault Knee Guard
typ: chci prodat
cena: 500 Kč
lokalita: Praha (Praha)
velikost m, černá barva, na jednom koleni prasklina. cena 500 kč při osobním odběru v praze, jinak + 100 kč pošta. - detail

inzerát s obrázkemHelma Sixsixone
typ: chci prodat
cena: 600 Kč
lokalita: Zlínský kraj (Uherský Brod)
prodam helmu, ktera je nejakou dobu jeta,nese znamky pouzivani a ma lepeny ksilt.jinak je vporadku. jedna se o velikost l - detail

inzerát s obrázkemHelma Mace
typ: chci prodat
cena: 850 Kč
lokalita: Praha (Praha)
prodám helmu mace , velikost l - detail

inzerát s obrázkemChránič páteře
typ: chci prodat
cena: 2200 Kč
lokalita: Praha (Praha)
prodám chránič páteře fox, velikost m - detail

inzerát s obrázkempřilba Bell Faction
typ: chci prodat
cena: 250 Kč
lokalita: Jihomoravský kraj (nerozhoduje)
nová, nepoužívaná více infofmací viz odkaz. - detail

inzerát s obrázkemProdám helmu Speed Stuff
typ: chci prodat
cena: 1000 Kč
lokalita: Zlínský kraj (Zlín)
helma je velikost m (57-58cm).ve výborném stavu-jeta půl sezony.nyní nevyužitá.dohoda jistá - detail

inzerát s obrázkemHelma Fly Default - Nová vel. XL
typ: chci prodat
cena: 2490 Kč (100 Euro)
lokalita: Jihomoravský kraj (Petrov)
prodám novou helmu fly derault model 2013 pro bmx a dh vel. xl 61-62 cm v černo-žluté barvě cena: 2.490,-kč - detail

inzerát s obrázkemKOLENA HOLENĚ TLD LOPES
typ: chci prodat
cena: 700 Kč
lokalita: Olomoucký kraj (OLOMOUC)
prodÁm zachovalÉ chrÁniČe kolen a holenÍ tld lopes vel.m - detail

inzerát s obrázkemHELMA FOX HH
typ: chci prodat
cena: 1500 Kč
lokalita: Olomoucký kraj (OLOMOUC)
prodám helmici zn.fox hartahuntington edition vel.l 59-60.velmi slušný stav viz.foto. - detail

inzerát s obrázkemTroy Lee Designs D3 Carbon (L)
typ: chci prodat
cena: 8490 Kč (340 Euro)
lokalita: Plzeňský kraj (Plzeň)
prodám 2x jetou helmu tld d3 carbon pinstripe. součástí luxusní brašna a náhradní kšilt. velikost (l). původně 12000,-. - detail

inzerát s obrázkemPáteřák UfoPlast
typ: chci prodat
cena: 0 Kč
lokalita: Praha (Praha)
nový páteřák ufoplast, vhodný na kolo, lyže, motorku a jiné extrémní sporty. cena dohodou. - detail

inzerát s obrázkemPřilba/Helma
typ: chci prodat
cena: 1 Kč
lokalita: Olomoucký kraj (Přerov)
prodám úplně novou helmu the t2 carbon váha 954 gramů + náhradní kšilt v balení ...nesedí velikost jednou zkoušená cenu udám vážnému zájemci při rychl... - detail

inzerát s obrázkemKrunýř ZAMO 1009
typ: chci prodat
cena: 1500 Kč
lokalita: Ústecký kraj (Rumburk)
nový nikdy nepoužitý vel. m - detail

inzerát s obrázkemChrániče kole a holení FOX titan
typ: chci prodat
cena: 500 Kč
lokalita: Praha (PRAHA)
prodám chániče kole a holení fox titan. jsou poškrábané ale jinak plnně funkční bez prasklin či jiného poškození. 736 662 282 - detail

inzerát s obrázkemPřilba BELL
typ: chci prodat
cena: 600 Kč
lokalita: Zlínský kraj (Vsetín)
prodám kokosku zn. bell, jako nová, jednou použitá.... velikost l- 58-61 cm... cena 600,- možnost poslat i dobírkou. - detail

inzerát s obrázkemChrániče Troy Lee Designs
typ: chci prodat
cena: 590 Kč
lokalita: Olomoucký kraj (Jeseník)
chrániče jsou ježděné, sem tam oděrky, šrámy, ale nevadí to na funkčnost. velikost nevím, ale celková výška je 42cm (měřím 179cm a byly mi akorát). mů... - detail

inzerát s obrázkemLuxusní helma Fox
typ: chci prodat
cena: 2390 Kč
lokalita: Olomoucký kraj (Jeseník)
prodám tuto helmu fox, nechal jsem na ní udělat nástřik monster. velikost s - rozměry 55-56cm. je primárně určená na moto, ale jezdil jsem s ní bez pr... - detail

inzerát s obrázkemHelma 661
typ: chci prodat
cena: 1 Kč
lokalita: Jihomoravský kraj (Brno (da se domluvit předání kdekoliv))
prodám helmu 661 vel. xl - 61-62 cm. helma je téměř jako nová. cena dohodou - leží nevyužitá doma... pro více fotek a info mě kontaktujte. inzerá... - detail

inzerát s obrázkemLeatt Adventure Body Protection 150e+dohoda 3750kč
typ: chci prodat
cena: 3750 Kč (150 Euro)
lokalita: Zahraničí (Prešov)
zdravím, predám takmer novú \"opicu\" od firmy leatt z funkciou leatt brace ready ktorá vám umožnuje pripnut leatt brace bez popruhou. chrán... - detail

inzerát s obrázkemLeatt Adventure
typ: chci prodat
cena: 4250 Kč (170 Euro)
lokalita: Zahraničí (Sabinov)
predam chránič hrude (opicu) leatt adventure kompatibilnú s leatt brace je nová jazdená minimálne, kupovaná v decembri 2012 kontakt pali54321@azet.sk ... - detail

inzerát s obrázkemSixSixOne
typ: chci prodat
cena: 1800 Kč
lokalita: Zahraničí (Vsetín)
prodám helmu značky sixsixone strike crazy. nadstandardně odvětraná helma,18 ventilačních otvorů včetně předních a bočních. velikost: m(56-58cm) má... - detail

inzerát s obrázkemleatt brace a hrudní chránič
typ: chci prodat
cena: 5000 Kč
lokalita: Královehradecký kraj (Nový Bydžov)
prodám krční a hrudní chránič,plně nastavitelná velikost pro děti od 8 do 15 let.perfektní stav,bez poničení a bez škrábance.velmi málo ježděný.původn... - detail

inzerát s obrázkemBrýle O'Neal Blur B-Flex + sklo ZDARMA
typ: chci prodat
cena: 699 Kč
lokalita: Zlínský kraj (KM)
zdravím, prodám měsíc jeté brýle oneal. zdarma přidám náhradní sklo se stříbrným odleskem. více informací mailem. dopravu hradí kupující (+12... - detail

inzerát s obrázkemSixSixOne Strike
typ: chci prodat
cena: 1300 Kč
lokalita: Středočeský kraj (Březnice)
integrálka je 3 roky stará a na pár místech odřený pouze lak, není poškozen plast a není prasklá. na hlavě jsem jí měl asi 10x, cena 1.300 kč kokoska ... - detail

inzerát s obrázkemrukavice King Kong
typ: chci prodat
cena: 250 Kč
lokalita: Moravskoslezský kraj (Opava)
prodám jednu sezonu jeté rukavice, nepoškozené, neroztrhané. - detail

inzerát s obrázkemrukavice Veidec racing
typ: chci prodat
cena: 150 Kč
lokalita: Moravskoslezský kraj (Opava)
tenčí, ale na kolo akorát. neroztrhané - detail

inzerát s obrázkemHelma Mace
typ: chci prodat
cena: 850 Kč
lokalita: Pardubický kraj (Pardubice)
helma mace paak9 v dobrém stavu, velikost m. končím s dh. - detail

inzerát s obrázkemNové luxusní chrániče RaceFace (kolena+lokty)
typ: chci prodat
cena: 1899 Kč
lokalita: Moravskoslezský kraj (Krnov)
prodám úplně nové, nikdy nejeté chrániče od firmy raceface. leží mi už rok ve skříni, nepotřebuji je, jezdím pouze am. jedná se chrániče kolen ambush ... - detail

inzerát s obrázkemHelma 661
typ: chci prodat
cena: 395 Kč
lokalita: Moravskoslezský kraj (Krnov)
prodám starší helmu 661 ve velikosti l (58-60cm), váha 1050g. helma už sice něco pamatuje, ale nikdy nebyla v pádu na hlavu, má pouze běžné oděrky od ... - detail

inzerát s obrázkemTLD D2 History Black
typ: chci prodat
cena: 4200 Kč
lokalita: Kraj Vysočina (Jihlava)
prodám integrálu tld d2 history black, rekreačně ježděná, pár pádů zažila, ale jinak jako nová. dodám ve futrálu. při rychlým jednání přidám zrcadla o... - detail

inzerát s obrázkemShot Race Furious 08 za 900,-
typ: chci prodat
cena: 900 Kč
lokalita: Praha (Praha)
prodám integrálu mx shot race furious 08... jedná se o opravdu velice bytelnou a výdržnou helmu... helma je bez vážnějšího poškození (na levé straně... - detail

inzerát s obrázkemSpecialized deviant II
typ: chci prodat
cena: 2000 Kč (80 Euro)
lokalita: Zahraničí (Bytča)
predám prilbu specialized deviant bola dokopy 10x na hlave má na sebe oderky spadla mi totiž z rajdov na zem. veľkosť 54-60 cm. info na mail jurobabus... - detail

inzerát s obrázkemTLD D2 - Top stav!!
typ: chci prodat
cena: 0 Kč
lokalita: Praha (Praha)
prodám helmu tld d2, jetá 2 sezóny, vypraná, bez oděrek a škrábanců. velikost m/l (56-59cm). cena dohodou - detail


1 2 3 4 5 6 7 8 > >>|